HAKKIMIZDA / ABOUT US

Firmamız 1984 yılından bu yana Kuzu Postu Polisaj Keşesi üretimi ile Otomotiv OEM ve tamir grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye de otomobil ve ticari araçlarüreten, konusunda lider olan fabrikalar ve yan sanayi tarafından tercih edilen tek firmadır. Şirketimizin 1999 yılından itibaren Hindistan ve Mısır ile başlayan ihracatını, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İspanya ve Singapur eklenmiştir. UFS Ltd. Şti. Kuzu Postu Polisaj Keçisi konusunda dünyanın önde gelen otomativ fabrika, yan sanayi ve tamir gruplarının üretim merkezi haline gelmiştir.

Geçen yıl üretimin %78 ini yurt dışına ihraç etmiştir. Önümüzdeki yıl için yeni ürünlerimizin tasarımında hazırlanmakta ve çalışmaları sürmektedir. Şirketimize ait olan Kuzu Postu Polisaj Keçesi üretimi ve bunları kapsayan makinaları T.C Pantent Enstitüsü Tarafından : TR2004-02091 y numarası ile tescil edilmiştir.

VİZYONUMUZ
Toplam Kalite Yönetimi ile Türk Sanayii'ndeki konumunu korumak ve kapasitesini de arttırarak bu konuda dünyada öncü üretici olmaktır.

MİSYONUMUZ
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, minimum maliyetle en yüksek kalitede üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunarak sektörde yerini korumaktadır.

Copyright © 2015 Uğurlu Finisaj Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Yeni Yalova Yolu 13. Km No: 557/B Ovaakça / Bursa / TÜRKİYE
Tel: 0090 224 267 267 7 Pbx Faks: 0090 224 267 267 6
Email: ugurlu@ugurlu.com.tr
Uğurlu Finisaj